• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cem.berberci
  • https://twitter.com/#!/cmbrbrc


                     

cemberberci.com.tr

''Ders alınmış başarısızlık, başarı demektir''

Cem'lik Birşeyler

HAFTANIN OLAYI (73)

Önceki hafta sonundan sonra, geçtiğimiz hafta sonu da sınav haftasıydı benim için. İki sınavın ortak özelliği ikisine de çalışmamış olmamdı ;)

AÖF’de kapak açmadım, ALES’te de her zamanki gibi zaman yetmedi, çok uzun bir aradan sonra ilk kez hiç kalkmadan 3 saatlik bir sınav geçirdim.

AÖF neyse de ÖSYM’nin düzenlediği sınavlar inanılmaz karın ağrısı şeklinde geçiyor. Saçma sapan güvenlik önlemleri yine had safhadaydı. Öyle ki kartlığımı bile almadılar içeriye. Hep söylüyorum bütün şaibe onlarda, zan altında kalan bizleriz. Son yıllarda yaşanan hiçbir şaibede öğrenci kaynaklı bir problem yaşanmadı. Bir de kalemlerin üzerine yazmışlar; ‘’Emeğiniz emanetimizdir’’ diye.. Pehh..

Geçen Pazar günü derbi vardı. Hangi maç, hangi gol, hangi kupa 1 can’a değer. Olanlar inanılmaz, futbol bu değil.

Etikten bahsedeyim biraz da.. Sen 100 yılı aşkın üç kulüpten birisisin, 100 yıldır bu tür derbi maçları oynuyorsun, bir önceki hafta şampiyonluğunu ilan etmişsin, deplasmana gidiyorsun, 2-1 yeniliyorsun, orta yuvarlağa geçip sevinebiliyorsun.

Çok inanılmaz bir şey gerçekten. Eğer bu, maç öncesi planlandıysa yazık…  Ama olay spontane geliştiyse bence Galatasaray tarihinin en talihsiz günlerinden birisiydi.

Bu arada 1.Bowling Turnuvası ile ilgili duyuruyu yayınladım. Turnuvaya isteyen herkes gelebilir. Oyunun akışı önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.

Cem BERBERCİ


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret97572