• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cem.berberci
  • https://twitter.com/#!/cmbrbrc


                     

cemberberci.com.tr

''Ders alınmış başarısızlık, başarı demektir''

Cem'lik Birşeyler

HAFTANIN OLAYI (71)

3 hafta aradan sonra herkese merhaba…

En son yazımı 10 Nisan Çarşamba günü yazmışım. 2 Haftalık ayrılığın sebebi geçirdiğim bir hastalıktı. Grip falan değil haa, resmen hastanede yattım 6 koca gün. Rahatsızlığımı bu yazıyı okuyarak öğrenenler aramanıza, neyin vardı demenize gerek yok şimdiden söyleyeyim. Geldi geçti işte Allaha şükür.

13 Nisan Cumartesi günü Gülşen konserindeydim. Daha önce 4 kez bilet alıp konsere ilk kez gidebildim. Bir defasında terör saldırısı nedeniyle iptal olmuştu, bir kez aşırı yağmurdan dolayı, bir kez de açıklanmayan bir nedenden…

Konsere girene kadar hep tetikteydim acaba bu sefer de bir şey olur mu diye? Öncesinde olmadı ama sonrasında hasta oldum işte…

Ama konser harikaydı, bundan sonra bütün İstanbul konserlerine giderim diye düşünüyorum.

Her neyse; Orada kaldığım süre boyunca refakatçilerime ve ziyaretçilerime teşekkür ediyorum.

Fenerbahçe bizleri heyecanlandırıyor. Gruplar, BATE, Plzen, Lazıo falan derken ciddi ciddi yarı finale kadar geldik. Final için umudum var mı tabii ki yok, perşembe akşamı Fenerbahçe’ye başarı ve bol şans diliyorum.

Şu 1 Mayıs günü yaşananlar da ülke adına utanç verici. Bunun hakkında bir yazmaya başlarsam bir daha duramam.

Hee unutmadan şu hastalıktan sonra asitli içecekler boğazımda düğümlenmeye başladı. Valla bakın ciddiyim. Tam da bu zamanda Milli içeceğimizin ayran olarak açıklanması beni ayran içmem konusunda bir nebze olsun isteklendirdi;) Siz siz olun bundan sonra her yemekte Milli içeceğimizi için. Hatta ayran diye istemeyelim, Milli içecek diyelim, daha bir istekli içeriz o zaman belki.

E hadi ben ayran içmeye…

Cem BERBERCİ


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret97572