• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cem.berberci
  • https://twitter.com/#!/cmbrbrc


                     

cemberberci.com.tr

''Ders alınmış başarısızlık, başarı demektir''

Cem'lik Birşeyler

HAFTANIN OLAYI (67)

Merhaba herkese,

Yarın neredeyse tüm gün nete giremeyeceğim için haftalık yazımı şu anda yazmaya karar verdim. Yarın bu saatlerde yayınlayacağıma, insanlar gün içinde boş yere beklemesin diye şu anda yayınlamanın daha uygun olacağını düşündüm.

YGS yapıldı, sınav sonuçları 8 günde açıklandı. Yok yok bu kez bunun altında hiçbir şey aramayacağım, sadece tebrik ediyorum. Öğrencilerin LYS’yi düşünmeleri için bu kadar erken açıklanması, sınava hazırlananlar açısından müthiş bir fırsat oldu.

Kendimi bildim bileli saatler mart ayının son cumartesi gecesi 1 saat ileri, ekim ayının son cumartesi gecesi ise 1 saat geri alınır. Son birkaç yıldır artık geri almayacağız, artık ileri almayacağız söylemleri fena halde çoğaldı, ve insanlar da sanki uzun zamandır ileri-geri olayı olmuyormuş gibi bu değişikliklere tepki gösteriyor. Anlamak güç. Bence sistem bu şekilde devam etmeli.

1 Nisan’ı geride bıraktık. Birkaç yıldır 1 Nisan şakası yapmayan ben, kısa süreli de olsa sabahın 10’una kadar 2 kişiyi kekledim ;)

Çarşamba ve Perşembe akşamları Galatasaray ve Fenerbahçe ülkemizi Avrupa Kupaları’nda temsil edecekler. Her iki takıma da başarı ve bol şans diliyorum.

Cem BERBERCİ


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret96823