• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cem.berberci
  • https://twitter.com/#!/cmbrbrc


                     

cemberberci.com.tr

''Ders alınmış başarısızlık, başarı demektir''

Cem'lik Birşeyler

HAFTANIN OLAYI (65)

Merhaba herkese,         

Bir hafta daha geçti, bu hafta eğitim açısından benim için önemliydi. Öncelikle Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümü’nün 1.döneminde 8’de 8 yaptığımı belirtmek istiyorum, tebrikleri yazılı ve sözlü bir şekilde kabul edebilirim ;)

2.Dönem için kayıt yenilememi de gerçekleştirdim, ayrıca 2013 İlkbahar Dönemi ALES için de başvurumu tamamladım.

Gelelim web siteme; ‘’Değişmeyen tek şey değişimdir’’ parolasıyla çıktığım bu yolda yine bazı yenilikler yapacağım. Bunlar üzerinde çalışıyorum, en kısa zamanda yeniliklerle burada olacağım.

Çok gelen sorulardan birisini cevaplayayım; siteye giren 20.000. ziyaretçi ortaya çıkmadı. Sanmıyorum ama eğer bu kişi ortaya çıkarsa hem o kişiyi açıklayacağım, hem de geçirdiğimiz gün ile ilgili ayrıntıları burada paylaşacağım.

20.000. ziyaretçi beklediğimden çok fazla ilgi gördü, daha önce düşünmüyordum ancak bu ilgiden sonra 30.000. ziyaretçiye aynı sürprizi gerçekleştirebilirim. Tabii ki buna daha uzun bir süre var, zamanı gelince karar vereceğim.

Son olarak Bowling Turnuvası ile ilgili konuştuğum, görüşlerini aldığım 3 kişi oldu, bununla da ilgili fizibilite çalışmam devam ediyor.

Şimdilik görüşmek üzere,

Cem BERBERCİ


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret96823