• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cem.berberci
  • https://twitter.com/#!/cmbrbrc


                     

cemberberci.com.tr

''Ders alınmış başarısızlık, başarı demektir''

Cem'lik Birşeyler

K!MSE K!M (21)

Artık bu başlıkta yavaş yavaş sona doğru geliyoruz. Başlığı bitirmeden önce yazmak istediklerim olduğu için, bu hafta kısa kısa 2 kişiden bahsedeceğim. Önce yaşı büyük olandan başlıyorum.

BÜYÜK PARÇA :)

Seni de bazı değerli arkadaşlarım gibi uzun yıllardır tanıyorum. Aslında belki de bizlere göre daha olgun olmanı bekliyor insanlar, yanımızda görünce yaşıtım sanıyorlar çoğu zaman, ama sen kocaman bir adamsın :)

Ta ki çocukluğumdan beri benim için hep farklı bir arkadaş oldun. İnan seni tanıyana kadar senin gibi arkadaşım hiç olmamıştı. Adını sorardık söylemezdin, takımını sorardık söylemezdin, biz de kendi aramızda kılçık diyorduk sana :)

Seninle çok uzun yıllardır, 1 şey hariç çok iyi anlaşırız. Her şeyi yaparız beraber ama aynı sahada bir türlü olamıyoruz :) Bu yıllarca süren Sergen-Tümer beraber oynar mı tartışmaları gibi bir durum.

Birisi gelse; ikimizi normal hayatımızda seyretse, ''hadi bir de şunların maçını izlemeye gideyim'' dese gözlerine inanamaz. O bir saat sanki senle ben gidiyoruz yerimize başkaları geliyor, maç bitiyor Cem’le ---- tekrar geliyor :)

Belki de bizi farklı kılan bu yıllarca, seviyorum seni Stoch :)

KÜÇÜK PARÇA :)

Küçüktü ama artık büyüdü :)

Yukarıdaki kişiyi anlattığım ilk cümle senin için de geçerli. Burada roller değişiyor. Ben üstteki oluyorum, sen Cem oluyorsun :)

Eskiden çok fazla beraberdik, şimdi aynı şehirlerde bile değiliz, ama her şey aynı şekilde devam ediyor.

Zamanında senin için küçük gibi görünen, ama benim için büyük bir şey yaptın. Muhtemelen 100 tane tahmin hakkı versem bulamazsın, çünkü bunu sana o günden sonra hiç söylemedim. Ama o gün o hareket gerçekten çok anlamlıydı.

Senin yaptığın şey şu: Kapasiten 100 ama sen bir şeyleri 110’luk yapmaya çalışıyorsun. En sevdiğim huylarından birisi bu. Sürekli bir mücadele var hayatında, hedefsiz değilsin.

Şu an bunu söylemek için erken gibi ama inanıyorum ki çok iyi yerlere geleceksin ve ben hep senin yanında olacağım cesur yürek :)

İyi ki varsın.

Cem BERBERCİ


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret96823