• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cem.berberci
  • https://twitter.com/#!/cmbrbrc


                     

cemberberci.com.tr

''Ders alınmış başarısızlık, başarı demektir''

Cem'lik Birşeyler

K!MSE K!M (10)

....

İnanıyorum ki hep en üstlerde kalacaksın. Sana daha önce defalarca söylediğim gibi buradan bir kez daha söyleyeyim: hep hayatımın bir köşesinde olmanı isterim. Gerçek şu ki seninle arkadaşlığımız çok farklı boyutlarda, çok başka.

Okulda günler ilerlerken, senin de hayatında bir şey değişti. Ama biz değişmedik hiç :)

ARKADAŞLIK ASIL ŞİMDİ BAŞLIYORDU

Zaman su gibi akıp geçiyor, yaşananlar her gün artarak devam ediyordu. Brezilya dizisi gibiydik, sürekli yeni gelişmeler yaşanıyordu, her günümüzün sonu dizinin sezon finali gibiydi :)

Yemek, içmek, gezmek, eğlenmek, çalışmak, düşünmek, üzülmek, inanmak, samimiyet, özlemek... Hepsi vardı, hala da var.

Artık okulda sona doğru gelinmişti. Sen gidiyordun, ben birazcık daha oradaydım. Bütün bu anlattıklarımdan sonra, sensiz okulun ne kadar boş olacağını düşünebiliyor musun?

Arkadaşlığın en zor kısmı buradan sonra başlayacaktı. Her gün görebiliyorken görememek, konuşabiliyorken konuşamamak, ne kadar tuhaf. Ancak; o günden bu yazıyı yazdığım ana kadar geçen süre boyunca tüm yaşananlar iyi, her şey olması gereken gibi, yine birlikteyiz, daha az görüşebiliyoruz, daha az konuşabiliyoruz, ama daha çok özlüyoruz. Ve en önemlisi gün geçtikçe daha da güçleniyoruz.

Seni istediğim gibi anlatamıyorum, burada anlatamam çünkü :) Ancak bu kadar olur. Hem belli etmemeliyim kim olduğunu, hem de her şeyden çok bahsetmemeliyim. Yalnızca sen okumadığın için sansürlü yayın yapmak zorundayım. İçimden bazı yerlerde biiiiiiiip dedim, o biiiipleri hisset, sana hep söylediğim güzel kelimelerle doldur lütfen :)

Geçen hafta yayınladığım yazının ilk bölümünde ''Bir sözcüğün çıkış noktasısın'' demiştim. Onu da açıklayayım hemen:  ''Berbercim'' diye hitap eden ilk kişisin :) sen kullandıktan sonra patlama yaşandı, patent hakkı sende ama merak etme :)

Bu arada geçen haftaki yazının en sonunda: ''Kendinizi tahmin etmeye çalışmayıp, bu ben miyim diye sormamanızda yarar var'' diye bir cümle yazmıştım. Bunun sebebi şuydu: Geçen haftaki yazı genel bir çalışmaydı, ayrıntılara bu haftaki yazıda girdim. Geçen seferki başlangıçta belki de 2-3 kişi kendisi olduğunu düşünebilirdi. Ama bu haftaki yayından sonra, zaten herkes yazının tek sahibi olduğunu anlar.

Cem BERBERCİ’n


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret97572