• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cem.berberci
  • https://twitter.com/#!/cmbrbrc


                     

cemberberci.com.tr

''Ders alınmış başarısızlık, başarı demektir''

Cem'lik Birşeyler

HAFTANIN OLAYI (28)

Fransa’yı boykot ediyoruz (!) cümlesi kocaman bir yalan. Facebook ve Twitter çıktıktan sonra insanlar iyice eylemsizleşti. Şehitler için yürüyüş etkinlikleri düzenleniyor facebook’tan katılıyoruz. Fransa’yı boykot edeceğiz, şu şu şu markaları kullanmayalım diye etkinlik düzenleniyor, yine insanlar sadece facebook’tan katılıyor.

Boykottaki o markalar ne kadar da içimizde öyle değil mi? Onları okuduktan sonra sağına soluna bak, git buzdolabına aç, alışveriş fişlerine göz gezdir mutlaka en az 1 marka vardır. Sanki Fransa’da yaşıyoruz.

Spor Toto; tüm oyunlarından Fransa Ligi müsabakalarını kaldırdı, bu güzel bir karar. Mesela; Spor Toto bu işi zorla yaptırıyor, doğru da yapıyor. Marketten Danone yoğurt almamak da bizim elimizde. Ama her zamanki gibi, (belki ben bile dahil) bu işe Fransız kalıyoruz. Şundan eminim ki; durum tam tersi olsaydı, onlar bu boykotu çok iyi uygularlardı.

''Sevgi eylem gerektirir'' sloganına Fenerbahçe taraftarları fazlasıyla sahip çıkıyor. Sürecin en başından bu yana, her koşulda gereken her şeyi yapıp, her eyleme katılarak ne kadar büyük bir camia olduğumuzu bir kez daha kanıtladık.

Pazar günü düzenlenen Büyük Fenerbahçe Mitingi’nde söz alan eski futbolcumuz ve eski teknik direktörümüz, her şeyi o kadar güzel özetliyor ki…

İşte o link: http://webtv.hurriyet.com.tr/4/26129/0/1/ridvan-dilmen-gozyaslarina-hakim-olamadi.aspx

Sıkılmamanız açısından videoyu en baştan değil de, 02.50’den itibaren seyredebilirsiniz.

Cem BERBERCİ


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret96823