• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cem.berberci
  • https://twitter.com/#!/cmbrbrc


                     

cemberberci.com.tr

''Ders alınmış başarısızlık, başarı demektir''

Cem'lik Birşeyler

HAFTANIN OLAYI (27)

Bugün 21 Aralık 2012 Çarşamba. Sizlere yeri gelmişken bir şey itiraf edeceğim: Hani 21 Aralık en uzun gece olarak biliniyor ya, ben çocukken ne de olsa bugün en uzun gece diye normalden daha geç yatardım. Sonra gerçeği öğrendiğimde, farkın 1-2 dakika olduğuna çok şaşırmıştım :)

Şimdi bütün takımların taraftarlarına sesleniyorum; Lütfen artık sayılarla saçma sapan dört işlem yapıp, bir eşitlik çıkarıp 29,61 gibi rakamları bulup ''bu da mı tesadüf'' yazmaktan vazgeçin. Tamam zamanında güzeldi, güldük, eğlendik. Espri yerinde kalırsa ve sürekli yapılmazsa daha etkileyici ve komik olur. Ama artık işin suyu çıkmış durumda.

Beni bunları yazmaya iten nedeni açıklayayım; Pazartesi günü şöyle bir şey okudum ama isimler ve rakamlar tam olarak böyle değildi. Artık iş şuralara gelmiş: Ahmet ile Mehmet 9.dakikada ikili mücadeleye girdiler. Ahmet 7 numara, Mehmet 13 numara, 9+7+13=29 ''Bu da mı tesadüf'' :) Hey Allahım yaaa, insaf yani…

Facebook ''Zaman Tüneli'' diye yeni bir şey çıkardı. Ben henüz bu yeniliğe geçmedim ama çok karışık görünüyor. Bazıları yazmış ''linke tıklamayacağım'' falan. Seve seve herkes geçecek haberiniz olsun :) Acaba gururlu davranıp zorla geçirilmektense, kendim mi geçsem diye düşünmüyor değilim :)

Zaman zaman Powerturk’ü seyrediyorum, iddia ediyorum ki; yetkililer bir kaset koymuşlar hep aynı şarkıları döndürüyorlar. Sabit bir yayın akışları var yani. Sertab, Candan, SILA, Model, Nev, E.Altuğ, D.Akalın, Bengü, Gülben, Rafet, Zakkum, T.Özerk, E.Aydın, M.Boz, Yalın, Meyra, Gece… Her şarkı 4 dakika sürse, 2 saatte bir aynısı çalıyor. 3 eksik 5 fazla, inanın kanal bunların sayesinde yürüyor :)

Fenerbahçe-Trabzonspor karşılaşmasında 61.dakika gösterisi ve maç bitiminde ''Hayde'' şarkısnın çalınması çok yaratıcı ve güzel iki ayrıntıydı :)

İyi haftalar.

Cem BERBERCİ


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret96823