• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cem.berberci
  • https://twitter.com/#!/cmbrbrc


                     

cemberberci.com.tr

''Ders alınmış başarısızlık, başarı demektir''

Cem'lik Birşeyler

HAFTANIN OLAYI (14)

Yine yoğun bir haftayı geride bıraktım. Geçen haftaki yazımda futboldaki sezon açılışından bahsetmiştim, bu haftaki yazımda da okul sezonu açıldı. Aslında her ne kadar tatili seven bir millet olsak da, ben gerçek anlamda eylül-haziran dönemini bir başka seviyorum.

Çünkü; okullar açıkken genellikle herkes şehirlerinde oluyor, sanki hayatta bir düzen varmış gibi geliyor bana. Amaaaann gören de okula giden 3 çocuğum var sanır banane yaaa :)

Aslında şu sıralar sitemle biraz daha ilgilenmek isterdim, sahipsiz kaldı yavrucak :) ama neredeyse başımı kaşıyacak vaktim yok. Sınavlarımın geçmesinden sonra, bir de şu yoğunluğum geçince yarım kalmış kitabımı okumaya devam ederim artık.

Dün akşam Fenerbahçe-Manisaspor maçında tarihe tanıklık etmek isterdim ancak olmadı. Çok az bir kısmını radyodan dinledim, kulak tırmalayıcı bir ses vardı :)

Dün maçı kaçırdım çünkü konserdeydim. Beklediğimden çok daha kötü geçti. 2 ay öncekinde neredeyse söylemediği şarkı olmamıştı, burada çok az şarkı söyledi. Hayatım boyunca çeşitli konserlere giden birisi olarak ilk kez arasız konser dinledim. Yarım kalmış gibi geldi, hayretler içinde kaldım orada bittiğine.

Hadi ben gidiyorum.

Cem BERBERCİ


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret97572