• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cem.berberci
  • https://twitter.com/#!/cmbrbrc


                     

cemberberci.com.tr

''Ders alınmış başarısızlık, başarı demektir''

Cem'lik Birşeyler

HAFTANIN OLAYI (11)

Merhaba herkese

Öncelikle tüm ziyaretçilerimin bayramını kutluyorum.

Ramazan ayını uğurladık, bayramı getirdik. Yaz ayının ortasında hava sıcaklığı bakımından çok zorlayan bir hava yaşamadık. 1 Ağustos’tan itibaren bir serinlik hep vardı.

Öyle ya da böyle geldi, bitti ve geçti. Üzüldüğüm tek nokta sınava çalışamamam oldu. Önümüzdeki hafta sonu kritik sınava gireceğim. Aman be benim de sınavlarım hiç bitmiyor valla :)

Lugano Fransa’nın PSG takımına transfer oldu. 2006 yılında Denizli’de şampiyonluğu kaybettiğimiz sezonun devamında, yani 100.yıla başlarken almıştık kendisini. 5 sezon bizimleydi, sanki doğuştan Fenerbahçeliymiş gibi oynadı hep.

Uğurlama şeklimiz çok güzeldi. Nasıl gelen transferler için koşa koşa Sabiha Gökçen’e gidiliyorsa bu denli oyuncular için de güzel bir kapanış yapılmalı. Ancak şunu da biliyorum ki şartlar eğer bugün böyle olmasaydı (yaşanan şike gelişmeleri) çok büyük ihtimal ile kimse gitmezdi havaalanına.

Aslında gidilmesi lazım. Tabii ki Guiza’yı yolculamazsın :) ama mesela Van Hooijdonk da çok iyi ayrılmadı buradan. Biraz vefa örneği göstermek gerekir. Alex de yolculanmalı, Volkan da, Gökhan da, Semih de…

Cem BERBERCİ


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret97572