• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cem.berberci
  • https://twitter.com/#!/cmbrbrc


                     

cemberberci.com.tr

''Ders alınmış başarısızlık, başarı demektir''

Cem'lik Birşeyler

HAFTANIN OLAYI (7)

İftardan sonra hemen uyumuşum, şu an gece saat 02.45.. İşime saygı duymak böyle bir şey olsa gerek :) Birkaç saat gecikmeli oldu bu haftaki yazı..

Ramazan çok erken geldi bu sene, seneye daha da erken gelecek. Yaşım itibariyle ramazanı yeni yeni yaz aylarında yaşıyorum, oysa ki ben kış aylarında tanışmıştım kendisiyle. Kış aylarındaki daha güzeldi tabii ki :) Şimdiki sistemde iftar ile sahur arasında zaman kalmıyor.

Ramazan dedim de bir de davulcular vardır hani. İşte o davulcular bu yıl Beylikdüzü’nde DSS’ye katılarak davul çalmaya hak kazandılar :) DSS’nin açılımı nedir peki?  Davulcu Seçme Sınavı :)

Artık böyle bir sınav düzenlemek işin suyunun çıktığı andır.

4-5 gün kadar önce Genelkurmay Başkanı, Kara Kuvvetleri Komutanı, Hava Kuvvetleri Komutanı, Deniz Kuvvetleri Komutanı istifa ettiler. Bunun altına yazılacak birçok şey var aslında ama bu konuya hiç girmeyeceğim. Yalnızca şunu söyleyebilirim, zamanlaması kötü ve geç kalınmış bir istifaydı.

Son olarak bugün nette geziyorken Fenerbahçe taraftarının Aykut Kocaman için yaptıklar siteyi* gördüm. Çok güzel bir görsel yapmışlar, seviyorum bu taraftarı ya…

*www.aykutkocaman.net

Cem BERBERCİ


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret97571