• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cem.berberci
  • https://twitter.com/#!/cmbrbrc


                     

cemberberci.com.tr

''Ders alınmış başarısızlık, başarı demektir''

Cem'lik Birşeyler

HAFTANIN OLAYI (6)

Merhaba herkese

Geçen Çarşambadan beri neler mi oldu? Eee hadi gelin o zaman..

Mesela 3 ay aradan sonra halı saha maçındaydım. Normal süresi 8-8 biten oyunda altın gol ile 9-8 kazandık.

Şimdi şikeyle ilgili yazacağım ama bu çocuk her hafta aynı şeyleri yazıyor diyeceksiniz, aslında alakası yok, sürekli yeni gelişmeler oluyor. Örneğin; Lig başlangıcı 1 ay kadar ertelendi. Zaten genel anlamda ligler eylül ayında başlamalı, haziran’ın ilk haftası bitmeli diye düşünüyorum.

Ve dün gece konsere gittim. Gayet güzeldi, ilk Harbiye konseriymiş Sıla’nın. Bazı şeyler vardı, olmaması gereken. Bunlardan birincisi; sahnenin arkasında bir ekran var ve burada klip çektiği şarkıları söylediğinde,  o ekrandan da klibi izliyorduk. Konserin havasını bozuyordu bence. İkincisi; arayı çok kötü verdi, kimse ne olduğunu anlayamadı. Üçüncüsü; açılış şarkısını kötü seçmişti, herkesin hep bir ağızdan söyleyeceği şarkılarından birisi olsaydı eğer, çok daha güzel olabilirdi. Ancak dediğim gibi, ufak tefek bu ayrıntıların dışında çok beğendim, eve mutlu döndüm.

Pazartesi akşamı yaşadığımız deprem vardı bir de. O akşam twitter’da çok güzel bir cümle okudum, şöyle yazmıştı: ''Eskiden deprem olunca sokağa koşardık, şimdi twitter’a facebook’a koşuyoruz.'' :)

Ne kadar da doğru söylemiş. Ben bile depremin şiddeti, merkez üssü, süresi için falan twitter’a girdim :)

Ayrıca pazartesi gününden itibaren dinlemeye fazlasıyla alıştığım Nihat Sırdar'ın sabah ve akşam programları, Nihat'ın yıllık izinde olmasından dolayı yok. Hem de 2 hafta tatile çıkmış. İnsan alışınca bağımlısı oluyor. Okuldan sonra bunu yeniden anladım. 

Son olarak Gülşen, kısa bir zaman önce ''Yeni Biri'' adlı single albümünün ardından, dün ''Sözde Ayrılık'' isimli yeni bir single daha çıkardı. Bu işler Single ile olmaz, albüm istiyoruz Gülşen. Gülmüyorum, ciddiyim bak :)

Cem BERBERCİ

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret97572