• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cem.berberci
  • https://twitter.com/#!/cmbrbrc


                     

cemberberci.com.tr

''Ders alınmış başarısızlık, başarı demektir''

Cem'lik Birşeyler

HAFTANIN OLAYI (3)

Meclis’in çiçeği, Aziz’in şikesi, Hilal’in Panpişi, İbrahim’in fetvası… Evet haftanın gündemi bunlar :)

Ah İbrahim vah İbrahim.. Bu nasıl bir mantıktır, bunu çözemiyor musun? İbrahim Akın’a bir telefon geliyor, ''Sana bilmem ne kadar para verelim istediğimizi yap'' diyor, o da hocanın birine telefon açıyor. ''Hocam bana böyle bir teklif geldi parayı almak günah mı'' diye soruyor. Hocanın cevaba bakın: Yok yavrum günah falan değil, paranın yarısını kendin harca, diğer yarısını da yardım yap… Komedi ya :)

Aziz’in şikesi dedim ama şaka yaptım hemen inanmayın :) Soruşturma tamamlanana kadar bir şey söylemek yanlış. Ortada bir bilgi kirliliği var, inanıyorum ki alnımızın akıyla bu işten çıkacağız. Ayrıca dün gece UEFA’dan bir açıklama geldi: ''Bir kişinin ya da kulübün suçu ispatlanıncaya kadar, o kişi veya kulüp suçsuzdur.'' Keşke bunu bir de Türk basını anlasa. Sözde bütün şike Mehmet Yıldız ile dönüyordu, ama adam ilk serbest bırakılanlardan oldu.

Aslında buraya yazıp onu amacına ulaştırmak istemiyorum ama, sosyal medyada pazartesi günü şikenin de önüne geçen bir konu var: Hilal Cebeci.. Takipçi sayısını 2 fotoğrafıyla 3 katına çıkardı, radyo programlarına bağlanmalar falandı filandı. Yani bu ülkede bu kadar konuşulmak, gündemin anında 1.maddesi olmak maalesef bu kadar kolay.

Ne çabuk unutuldu di mi yemin olayı… İşte ülke gündemi böyle değişiyor. Daha 4 gün önce yeminle yatıp yeminle kalkan biz, bugün Hilal’i ve şikeyi konuşuyoruz. C.Çiçek Meclis’in yeni başkanı oldu, Oktay Ekşi iyiydi be..

Cem BERBERCİ


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret97572