• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cem.berberci
  • https://twitter.com/#!/cmbrbrc


                     

cemberberci.com.tr

''Ders alınmış başarısızlık, başarı demektir''

Cem'lik Birşeyler

HAFTANIN OLAYI (2)

2007-2009 yılları arasında neredeyse her gece dinlediğim radyo programı Matrax’ı çeşitli sebeplerden dinlemeyi bırakmıştım. Ben dinlemeyi bıraktıktan bir süre sonra SkyTürk'te programa başladı. O zamanlarda hep tartışıldı, yıllardır radyoda dinlediğimiz insanı Tv’de görünce büyü bozulur mu diye? Evet bence bozuldu, keşke hep radyoda kalsaydı. Dün de internette gezerken bir de ne göreyim? Matrax Cuma akşamı Star’da, baya şaşırdım.

Futbolda sezon başı kampları yıllardır hep aynı şekilde başlar. Yeni transferler ve Türk oyuncular ilk günden itibaren hep gelirler, ama yabancı oyuncular hakkında çıkan haberler hiç değişmez. ''X'' oyuncunun cep telefonu kapalı, ''Y'' oyuncu 1 hafta geç gelecek, ''Z'' milli takım kampında, ''Q'' uçak bulamıyor… Yöneticilerin de açıklamaları her zaman şu şekilde: ''geç gelen oyunculara ceza uygulayacağıız'' derler ama aradan 1 hafta geçer, bütün konuşulanlar unutulur.

Neyse ben şunu söyleyecektim kamplarla ilgili; bu yıl Fenerbahçe’nin hazırlık maçları ciddi rakiplerle olacak. Twente, Standart Liege, Anderlecht, Shakhtar Donetsk. Böyle olması gerekiyor zaten. 2003-2004 sezonunun başlangıcında Yurdumspor, Türkiyemspor gibi Almanya’nın en dandik takımlarıyla maçlar yapmıştık, o başlangıcı unutamıyorum hala :)

Aslında haftanın en önemli olayı yemin edip etmeme durumuydu ama ben hiç açmayacağım bu konuyu.

Cem BERBERCİ


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret97572