• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cem.berberci
  • https://twitter.com/#!/cmbrbrc


                     

cemberberci.com.tr

''Ders alınmış başarısızlık, başarı demektir''

Cem'lik Birşeyler
ÇILDIRMIŞ PROJE

Merhaba arkadaşlar,

2011 yılında ‘çılgın proje’ olarak tanıttığım web sitem için yapacağım yeniliğin adı 2015 yılında daha da gelişmiş bir şey olan ‘çıldırmış proje’ olacak ;)

Eskiden -şimdiye oranla daha fazla- siteme çok daha fazla yenilik yapıp kendimden daha çok bahseden yazılar yazardım. Şimdi ise bunlara çok fazla vaktim maalesef ki olmuyor. Hatta sizlere sitemde Aralık ayında bir dostumun birkaç yazısını paylaşmıştım, dün onunla yaptığım görüşme neticesinde ‘sürekli olarak yazmak gerçekten de zormuş’ gibi bir cümlesiyle karşılaştım.

3 buçuk yılı aşkın bir süredir yazılarımla sizlerle beraberim, daha da beraber olmaya devam edeceğiz gibi görülüyor. Sitenin sözleşme yenileme süresi Mayıs ayında yeniden başlayacak ve en az 1 yıllık daha bir sözleşme imzalayacağız.

Şu sıralar yine farklı bir proje üzerinde çalışıyorum. Öyle sanıyorum ki düşündüğüm bu fikir, geride kalan 3 buçuk yıldaki her şeyden daha güzel bir şey olacak.

Bu yeni projenin oluşumu belki birkaç ayımı alacak ama gerçekleştiğinde çok güzel bir şey ortaya çıkaracağımı düşünüyorum. Bu projeden şu anda kimseye bahsetmedim yalnızca bir kişi ile küçük bir sohbet esnasında aklıma koydum bu fikri.

O proje hayata geçtiğinde bu yazının linki ile açıklayacağım. Zaman geçiyor, ben proje üzerinde biraz daha çalışayım ;)

Hepinize iyi bir hafta diliyorum.

Cem BERBERCİ

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
904 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret96001